مدارس و دانشگاه ها از 14 فروردین حضوری می شوند

به گزارش وبلاگ بهابادی، رئیس جمهور با تشکر از همراهی مردم و تلاش کادر درمان برای کاهش شیوع کرونا بر ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی و پرهیز از عادی انگاری کرونا در جامعه تاکید کرد.

مدارس و دانشگاه ها از 14 فروردین حضوری می شوند

به گزارش ایسنا، ابراهیم رئیسی در اولین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در سال 1401 ضمن تشکر از همراهی مردم و تلاش کادر درمانی و بهداشتی و تمام کسانی که در کاهش شیوع ویروس کرونا نقش آفرینی کردند، تأکید کرد: با وجود فرایند کاهشی ابتلا و فوتی های کرونا در کشور، باید شیوه نامه های بهداشتی به دقت رعایت و از عادی انگاری کرونا در جامعه پرهیز شود.

رئیس جمهور با اشاره به افزایش 50 درصدی سفر های نوروزی افزود: مسافرت گسترده مردم نشانه نشاط و امنیت اجتماعی است، اما همه باید نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی حساسیت داشته باشند تا در آینده شاهد توسعه دوباره شیوع کرونا نباشیم.

رئیسی گفت: براساس گزارش ارایه شده در ستاد ملی کرونا تا به امروز حدود 150 میلیون دز واکسن در کشور تزریق شده که کار بزرگی است، اما دریافت دز سوم واکسن همچنان باید مورد تأکید قرار گیرد.

رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت حضور مؤثر اورژانس و پلیس راهور در کاهش تلفات رانندگی، شرح داد: باید قاطعانه با تخلفات حادثه ساز رانندگی برخورد شود و پلیس هیچگونه اغماضی در مورد اینگونه تخلفات نداشته باشد چراکه جان مسافران را به خطر می اندازد.

رئیس جمهور با تأکید بر اهمیت خدمت رسانی به زائران و مسافران نوروزی در استان های مختلف کشور، گفت: مسئولان و استانداران تمام تلاش خود را بکار گیرند تا با همتی مضاعف در ایام نوروز مسئله ای برای مردم پیش نیاید و کمبودهایی، چون اسکان نوروزی مسافران سریعا جبران شود.

همچنین در جلسه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا مصوب شد از 14 فروردین 1401 تمام مدارس و دانشگاه های کشور به صورت حضوری فعالیت کنند و ساعات کار ادارات نیز به پیش از آغاز کرونا بازشود.

منبع: فرارو

به "مدارس و دانشگاه ها از 14 فروردین حضوری می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارس و دانشگاه ها از 14 فروردین حضوری می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید