مخبر: پیشرفت طرح انتقال آب از دریا به فلات مرکزی باید سرعت بگیرد

به گزارش وبلاگ بهابادی، تهران (پانا) - محمد مخبر معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به پیشرفت کار انتقال آب به فلات مرکزی، گفت باید با تقسیم کار و تفویض اختیار، فرایند اجرای این پروژه مهم تسریع گردد تا شاهد اثرات مثبت این طرح در کشور شد.

مخبر: پیشرفت طرح انتقال آب از دریا به فلات مرکزی باید سرعت بگیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، مخبر عصر امروز در جلسه انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به فلات مرکزی، از وجود دریا در شمال و جنوب کشور به عنوان موهبتی الهی و ظرفیتی بزرگ برای توسعه کشور یاد کرد و اضافه کرد: با وجود این ظرفیت گرانبها نباید با کمبود منابع آب در کشور روبرو باشیم و ضروری است با برنامه ریزی دقیق از این منابع آب در جهت توسعه و پیشرفت کشور استفاده گردد.

معاون اول رئیس جمهوری اظهار کرد: انتقال آب به فلات مرکزی به کاری بزرگ و ماندگار برای کشور تبدیل خواهد شد و زمینه رشد و توسعه را فراهم خواهد نمود.

در این جلسه که وزرای صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور مالی و دارایی نیز حضور داشتند، رزم حسینی مشاور معاون اول رئیس جمهوری در امور پروژه های انتقال آب از دریا، گزارشی از آخرین شرایط اجرای خطوط انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به فلات مرکزی ارائه کرد.

در این نشست پس از بحث و گفتگو در مورد راهکارهای سرعت بخشیدن به فرایند انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به فلات مرکزی، تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مخبر: پیشرفت طرح انتقال آب از دریا به فلات مرکزی باید سرعت بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخبر: پیشرفت طرح انتقال آب از دریا به فلات مرکزی باید سرعت بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید