ماموریت غیرممکن یحیی برای مدیرعامل پرسپولیس ، گل محمدی دست روی صید محال گذاشت!

به گزارش وبلاگ بهابادی، در لیگ بدون مهاجم ایران، مغانلو مورد توجه چند باشگاه ازجمله پرسپولیس قرار گرفته، اما سپاهان او را از دست نخواهد داد.

ماموریت غیرممکن یحیی برای مدیرعامل پرسپولیس ، گل محمدی دست روی صید محال گذاشت!

به گزارش وبلاگ بهابادی آنلاین، بحران گلزنی در لیگ برتر فوتبال ایران آنقدر جدی است که حتی مهاجمی با 4 گل زده هم می تواند در کانون شایعات قرار بگیرد و برایش مشتریان مدعی و سرسخت پیدا گردد! این، داستان شهریار مغانلو است که این روزها اسمش زیاد اطراف پرسپولیس به گوش می رسد.

  • عکس | مجیدی مشتری تازه گزینه پرسپولیس | جنگ سرمربی استقلالی با سرخ ها برای جذب مهاجم ایرانی

مهاجم فعلی سپاهان، یک دوره حضور کوتاه مدت، اما پیروز در پرسپولیس داشت و در شرایطی که به نظر می رسید سرخپوشان او را برای مدت بیشتری نگه خواهند داشت، این سپاهان بود که وارد داستان شد و مغانلو را گرفت. به نظر می رسد رایزنی سپاهان با سانتاکلارا برای دریافت رضایتنامه مغانلو، نقش مهمی در این انتقال داشت؛ اتفاقی که در میانه غفلت قرمزها رخ داد.

در هر صورت این بازیکن مورد علاقه یحیی گل محمدی از پرسپولیس جدا شد و به سپاهان رفت، اما در این مدت همواره شایعاتی پیرامون بازگشت او به قلعه سرخ ها مطرح بوده؛ حرف و حدیث هایی که طی چند هفته اخیر و بعد از جدایی یورگن لوکادیا از پرسپولیس قوت گرفته است. در مقطعی به نظر می رسید سپاهان هم برای فروش مغانلو یا مثلا معاوضه او با 2 بازیکن از پرسپولیس بی میل نبوده است، اما طی هفته های اخیر موتور گلزنی شهریار روشن شده و او دیدگاه ها را در خصوص خودش تغییر داده است.

مغانلو در 5بازی اخیر طلایی پوشان در لیگ و حذفی، 5گل به ثمر رسانده و یک پاس گل هم داده است. به این ترتیب حتما ژوزه مورایس مصمم تر از قبل به حفظ این بازیکن می اندیشد. شهریار که این اواخر در یک مسابقه محبت آمیز با پرسپولیس هم 2بار دروازه تیم سابقش را باز کرد، حالا برای قرمزها و سایر مشتریان یک صید محال به شمار می آید و به نظر می رسد یحیی گل محمدی برای پر کردن خط حمله اش باید روی جذب یک مهاجم دیگر حساب کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ماموریت غیرممکن یحیی برای مدیرعامل پرسپولیس ، گل محمدی دست روی صید محال گذاشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماموریت غیرممکن یحیی برای مدیرعامل پرسپولیس ، گل محمدی دست روی صید محال گذاشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید