شارژ ویژه تلفن همراه بانوان از راه رسید

به گزارش وبلاگ بهابادی، شارژ ویژه تلفن همراه بانوان از راه رسید و مشترکان پرمصرف موبایل از این به بعد دیگر نباید نگران هزینه هایشان باشند.

شارژ ویژه تلفن همراه بانوان از راه رسید

به گزارش خبرنگار مالی خبرگزاری موج، همراه اول به پاس همراهی خوب بانوان کشور که به واسطه دنیای دیجیتال، از پیشقراولان تولید محتوا در سکوهای دیجیتال به حساب می آیند و این روزها پیج های متنوع و متفاوتی از نحوه حضور آنها در فجازی را نظاره گر هستیم، ابتکار عملی به خرج داده تا هزینه کردشان در ارائه خدمات مبتنی بر تلفن همراه کاهش یابد.

طرح هدیه شارژ بانوان مختص بانوانِ مشترک این اپراتور است که دارنده سیمکارت اعتباری (با مالکیت یک خانم) هستند.

روند این طرح که به تمامی بانوان دارنده سیمکارت به نام خودشان توصیه می شود، به این شکل است که هنگام شارژ کردن تلفن همراه، 30 درصد شارژ بیشتر انجام می شود.

دریافت این شارژ هدیه در هربار شارژ تلفن همراه از 3 روش پین شارژ، کد دستوری و فروشگاه آنلاین همراه اول قابل انجام است.

این اعتبار هدیه در روش پین شارژ، بعد از خریداری با استفاده از کد دستوری #1222*10* و در روش کد دستوری با شماره گیری #114*1* بر روی شارژ مورد نظر اعمال می شود.

از طریق این دو روش مشترکان می توانند از 5 تا 20 هزار تومان شارژ تهیه و اعتبار ویژه را نیز دریافت کنند و در مدت زمان مشخصی (10، 15 و 20 روزه)که انتخاب کرده اند اقدام به استفاده کل مبلغ شارژ اصلی و شارژ هدیه کنند.

در روش سوم نیز با مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول در قسمت شارژ با انتخاب مبلغ مورد نظر، بانوان متقاضی استفاده از این شارژ ویژه می توانند از این هدیه بهره مند شوند.

لازم به ذکر است که این شارژ هدیه قابل استفاده برای تماس با خارج از کشور و رومینگ و قابل انتقال به سایر خطوط اعتباری نیست.

منبع: انتخاب

به "شارژ ویژه تلفن همراه بانوان از راه رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شارژ ویژه تلفن همراه بانوان از راه رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید