شاخص آلودگی هوای اصفهان بالا می رود

به گزارش وبلاگ بهابادی، کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با تأکید بر استقرار جوی نسبتاً پایدار بر روی استان طی سه روز آینده، گفت: از روز آدینه تا اوایل روز شنبه، پایداری هوا و در نتیجه افزایش میزان آلاینده های جوی را خواهیم داشت.

شاخص آلودگی هوای اصفهان بالا می رود

به گزارش وبلاگ بهابادی به نقل از ایسنا، آسیه آقایی اظهارکرد: بر اساس نقشه های هواشناسی طی سه روز آینده در بیشتر مناطق استان اصفهان، شرایط هوا صاف تا کمی ابری و گاهی نیز همراه با وزش باد، پیش بینی می گردد.

وی ادامه داد: در مناطق مرکزی از روز پنجشنبه 15 اسفند غبارمحلی دور از انتظار نیست و در شهر اصفهان از روز پنجشنبه به بعد، افزایش غلظت آلاینده های جوی را خواهیم داشت که پس از آن از روز شنبه، با ورود موج بارشی جدید و ناپایداری هوا، میزان غلظت آلاینده های جوی کاهش می یابد.

وی با اشاره به افزایش یک تا سه درجه ای دمای هوا در بیشتر مناطق استان طی 24 ساعت آینده، اضافه نمود: دمای هوای شهر اصفهان امروز عصر به 14درجه سانتی گراد بالای صفر و فردا صبح به 3 درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد. همچنین گرم ترین نقطه استان چوپانان و کاشان با 16 درجه سانتی گراد و سردترین نقطه بویین میاندشت با دمای هوای 3 درجه سانتی گراد زیر صفر پیشبینی می گردد.

این کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با تأکید بر این که در چند روز گذشته در هیچ جای استان بارندگی نداشتیم، اعلام کرد: از روز شنبه با ورود موج بارشی که البته بارندگی زیادی به همراه ندارد، ناپایداری هوا به همراه بارندگی در سطح استان پیش بینی می گردد و برای شهر اصفهان نیز در روزهای شنبه و یکشنبه بارش پراکنده باران خواهیم داشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "شاخص آلودگی هوای اصفهان بالا می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاخص آلودگی هوای اصفهان بالا می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید