رازهای معروف ترین طراح داخلی هالیوود در خانه تازه جنیفر آنیستون

به گزارش وبلاگ بهابادی، استیفن شادلی (Stephen Shadley)، طراح مشهور آمریکایی در مصاحبه نو خود با نشریه Architectural Digest روز رونمایی از نتیجه کارش در خانه جنیفر آنیستون را یکی از روزهای به یادماندنی دوران کاری خود توصیف می نماید. شادلی می گوید: این نخستین بار بود که من برای آنیستون کار می کردم. در روز موعود من و مدیر املاک در آن جا بودیم. آنیستون با تماشا هر اتاق از خانه اش از شادی اشک می ریخت. اگر این گفته ها کنجکاوی شما را هم برانگیخته است که با سبک کار شادلی در طراحی داخلی و انتخاب آیتم های دکوری او آشنا شوید، با ما در این مطلب همراه باشید.

رازهای معروف ترین طراح داخلی هالیوود در خانه تازه جنیفر آنیستون

استیفن شادلی کیست؟

به گزارش دی دکور استیفن شادلی یک طراح برجسته آمریکایی با سابقه طراحی دکور و چشم انداز در استودیوهای هالیوود است. او در کالیفرنیای جنوبی بزرگ شده است و کارهای هنری و نتایج اجرای طرح های دکوراسیون او در مجلاتی مانند: Architectural Digest، House & Garden، New York Magazine و GQ به نمایش درآمده است. امضای او بر آثارش که همانند لقبی برای او شمار می رود، AD100 است. شادلی کار حرفه ای خود را از سال 1990 شروع کرد و در سال 2005 همکاری خود را با نشریات حوزه طراحی داخلی و معماری توسعه داد.

استیفن شادلی برای کدام بازیگران کار طراحی داخلی را انجام داده است؟

زندگی هنری و حرفه ای استیون شادلی با سینمای هالیوود گره خورده است. او از طراحی داخلی و منظره ها مورد احتیاج برای فیلمبرداری در استودیوهای هالیوود، کار خود را به منازل بازیگران مطرح هالیوود توسعه داد. بعضی از مشهورترین مشتریان او در این زمینه عبارتند از:

  • جنیفر آنیستون
  • رابرت آلتمن
  • وودی آلن
  • متیو مودین
  • رایان مورفی
  • دایان کیتون

دایان کیتون، بازیگر، کارگردان و تهیه کننده مشهور آمریکایی و نیز از دوستان نزدیک شادلی است. او درباره شادلی می گوید: من از تحسین کنندگان استفن هستم و دیدگاه سینمایی او را که در همه فعالیت های هنری اش ملموس است با دیگران به اشتراک می گذارم. او در تمامی این کارها و آثار، حسی از روایت و درام را ایجاد می نماید. چه یک پروژه معماری یا طراحی داخلی و چه یک پروژه سینمایی باشد. هنر او بعلاوه در مهارت او در شنیدن فعال، درک احتیاجهای مشتری و خلق نتیجه ای شگفت انگیز است.

استیفن شادلی، لوازم دکوری و طراحی خانه جنیفر آنیستون

استیفن شادلی برای مشتریان سرشناس بسیاری کار طراحی داخلی خانه را انجام داده است. اما از ان جا که یکی از شیفتگان هنر سینما است، مشتریان بازیگر و تهیه کننده اش جایگاه ویژه ای در قلب او دارند. همین مساله باعث نگارش کتابی به وسیله شادلی شد به نام طراحی خانه های هالیوود: خانه های فیلم. او در این کتاب، اسرار کار خود را برملا نموده است. در این کتاب بعضی از مشهورترین پروژه های او از طراحی خانه وودی آلن در شمال شرقی منهتن تا خانه خیره کننده جنیفر آنیستون در بورلی هیلز توصیف شده است.

آنیستون درباره کار شادلی چه می گوید؟

جنیفر آنیستون درباره کار طراحی داخلی خانه اش به وسیله شادلی گفته است: من عاشق نقاط دنج و راحت در خانه هستم. شادلی چنین فضاهایی را برای من طراحی نموده است. یکی از نقاط برجسته طراحی او در خانه من، یک وان مرمری بزرگ است که مقابل پنجره ای قدی رو به دیوارهای باغی واقع شده است که طراحی سبک ذن دارد. بعلاوه با فشار یک دکمه، شیشه پنجره از کف تا سقف بالا می رود و تجربه حمام در فضای باز را ایجاد می نماید.

شادلی چه سبکی در دکوراسیون را پیشنهاد می دهد؟

سبک های دکوراسیون ارائه شده در کتاب طراحی خانه های هالیوود، از سبک کلاسیک آمریکایی تا دوران استعمار اسپانیا و میدسنتری هستند. درواقع شادلی هرگز خودش را با هیچ سبک خاصی تعریف و محدود نمی نماید. او دراین باره گفته است: یکی از نکات قابل توجه برای من در سینما این بود که می دیدم چگونه بازیگران خود را با هر صحنه، نقش و حال و هوایی وفق می دهند. من از همین ویژگی تنوع و سازگاری در طراحی داخلی خانه های آن ها استفاده کردم.

لوازم دکوری خانه جنیفر آنیستون

آیتم ها و لوازم دکوری منزل جنیفر آنیستون، ترکیبی از نظرات و سلیقه او و نیز آیتم های پیشنهادی استیفن شادلی است. یک پرده مخمل سبز رنگ با طرحی ژاپنی از غروب، شاخه های خیزران و دو مرغابی در حال پرواز، دو کتابخانه چوبی با طرح مدرن و بدون شیشه، با نورپردازی داخلی و رنگ قهوه ای سوخته، یک میز چوبی هشت ضلعی و دو مبل یک نفره چرمی، فضایی ایده آل را مقابل کتابخانه فراهم نموده اند و این همان تعریفی است که جنیفر از جای دنج دارد.

آیتم های دکوراسیون دیگر خانه آنیستون را باید در محیط های داخلی گوناگون دیگر خانه بزرگ او جستجو کرد. اتاق خواب دارای یک تختخواب دونفره مدرن است. بخش چوبی تخت از تشک بزرگ تر است و حالتی شبیه به سکو دارد. در دو طرف بالای تخت نیز روی طاقچه دو آباژور بزرگ واقع شده است. سبک دکوراسیون این اتاق خواب ترکیبی از گزینه های مدرن و فضای کلاسیک خانه های آمریکایی است.

در یک اتاق دیگر یک بار با تمامی امکانات، پیشخوان چوبی، نورپردازی بسیار زیبا با لامپ و لوسترهایی که از سقف بالای پیشخوان آویخته شده اند و چهار جایگاه اوپن دیده می گردد. یک مبل راحتی سفید رنگ که با فرش بزرگ سفید رنگ و مدرن کف اتاق همخوانی دارد و یک کاناپه بزرگ به رنگ خاکستری واقع شده است. تقریبا بیشتر آیتم های دکوراسیون در این اتاق که مشابه اتاق نشیمن است، دارای طیف رنگ های خنثی هستند که از جمله آن ها می توان به رنگ های: طلایی، سفید، شیری، زیتونی تیره، کرم و سیاه اشاره نمود. تمامی این آیتم ها نیز در مقابل پنجره های سرتاسری و قدی اتاق، از نورپردازی طبیعی در طول روز برخوردار می شوند.

پروژه های دیگر استیفن شادلی

استفن شادلی بخشی از موفقیت خود را مدیون دایان کیتون است. آن ها ابتدا در سال 1976 با هم دیدار کردند و دوستی آن ها از آن موقع شروع شد. کار حرفه ای شادلی در واقع از دهه 1980 و زمانی شروع شد که به تزئین خانه یکی از دوستان کیتون پرداخت. شادلی پیش از دوستی با کیتون یک نقاش آینده دار بود. مدتی بعد کیتون برای فیلم آنی هال برنده جایزه اسکار شد.

از استیفن شادلی برای انتخاب لوازم دکوری و دکوراسیون چه می آموزیم؟

نخستین ویژگی سبک دکوراسیون شادلی را باید در بیان سینمایی او جستجو کنیم. او به وسیله آیتم های دکوراسیون و لوازم دکوری با ساکنان منزل و میهمانان سخن می گوید. هر اتاق یک ماجراجویی مجزا است و بیان و لحن ویژه خود را دارد. شادلی در هر اتاق از خانه، لوازم دکوری بسیاری را در کنار هم قرار می دهد که هماهنگی آن ها به گونه ای است که گویی از سال ها پیش در کنار هم بوده اند. آباژوها، چراغ های آویخته مدرن، مجسمه ها، تابلوهای گوناگون در کنار هم روی یک دیوار، کاناپه های دو یا سه نفره مجزا با طرح و رنگ متفاوت و میزهای چوبی با اشکال مختلف از جمله آیتم های دکوراسیون در سبک استیفن شادلی هستند.

اگر شما هم به عنوان مالکان و ساکنان خانه ها یا طراحان دکوراسیون علاقه دارید تا از پیشنهادات شادلی در دکوراسیون برای طراحی داخلی منازل و محیط های گوناگون بهره ببرید، پیشنهاد می کنیم برای خرید انواع لوازم دکوری شیک به فروشگاه دی دکور به آدرس https://ddecor.ir مراجعه کنید. دی دکور طیفی وسیع از انواع آیتم های دکوراسیون و لوازم دکوری را متناسب با انواع سبک های دکوراسیون با کیفیت عالی و قیمت های ارزان و ارسال سریع و بسته بندی مناسب به مشتریان خود عرضه می نماید و یکی از بهترین فروشگاه های آنلاین دکور و لوازم تزئینی شیک در این زمینه است،

منبع: اتاق

به "رازهای معروف ترین طراح داخلی هالیوود در خانه تازه جنیفر آنیستون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رازهای معروف ترین طراح داخلی هالیوود در خانه تازه جنیفر آنیستون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید