داعش فیلمی را از سر بریدن چند اسیر در لیبی منتشر کرد

به گزارش وبلاگ بهابادی، گروه تروریستی داعش در لیبی فیلمی از سر بریدن تعدادی از اسرای نزد این گروه و اعدام جمعی آن ها را منتشر کرد.

داعش فیلمی را از سر بریدن چند اسیر در لیبی منتشر کرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بهابادی، گروه تروریستی داعش روز پنجشنبه (دیروز) فیلمی را از سر بریدن تعدادی از اسرای نزد این گروه که اغلب از کارکنان دولتی بودند و نیز اعدام جمعی به ضرب گلوله تعدادی دیگر در منطقه الفقهاء واقع در جنوب لیبی منتشر کرد.

در این فیلم 30 دقیقه ای اقدامات خشونت بار عناصر داعش با شهروندانی که در جریان عملیات تروریستی داعش در شهر الفقهاء به اسارت درآمده اند، نشان داده می شود و در یک قطعه از فیلم اعدام جمعی تعدادی از اسرا با تیراندازی به ناحیه سر آن ها در یک منطقه صحرایی و در بخش دیگری نیز بریدن سر های تعدادی از شهروندان دیده می شود.

طبق گزارش شبکه سعودی العربیه، در این فیلم همچنین بخش هایی از حمله داعشی ها که برخی از آن ها لباس نظامی و برخی دیگر لباس سیاه بر تن دارند، به شهر الفقهاء و نیز آتش زدن مقر های دولتی و امنیتی از جمله شهربانی الفقهاء، یورش به خانه های شهروندان و بازداشت تعدادی از افراد به ویژه شهردار الفقهاء مشاهده می شود.

این فیلم نشان می هد که داعش از امکانات زیاد لجستیکی و انواع مختلف سلاح و مسلسل برخوردار است.

شهرک الفقهاء واقع در منطقه الجفره تحت سیطره ارتش لیبی به فرماندهی خلیفه حفتر قرار گرفته است و تاکنون چندین بار هدف حمله داعشی ها قرار گرفته است و آخرین مورد این حمله آوریل گذشته بود که عناصر داعش با حمله به این شهرک و یورش به خانه های شهروندان، تعدادی از افراد را کشته یا ربودند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "داعش فیلمی را از سر بریدن چند اسیر در لیبی منتشر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داعش فیلمی را از سر بریدن چند اسیر در لیبی منتشر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید