تقویت ارتباط با جامعه و صنعت در دستور کار دانشگاه شهید چمران اهواز قرار گرفته است

به گزارش وبلاگ بهابادی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: یکی از مهمترین فعالیت های این دانشگاه در سال های اخیر تقویت ارتباط با جامعه و صنعت است که توانسته ایم در این حوزه قرارداد های پژوهشی مهمی را منعقد کنیم.

تقویت ارتباط با جامعه و صنعت در دستور کار دانشگاه شهید چمران اهواز قرار گرفته است

علی حقیقی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه وبلاگ بهابادی، گفت: در حوزه پژوهش و فناوری این دانشگاه مأموریت های ویژه ای تعریف شده که بخشی از این مأموریت به انتشار مقالات کیفی اختصاص دارد چرا که تمامی نظام های رتبه بندی ملی و بین المللی بر انجام مقالات و ارجاعات تأکید دارند.

حقیقی اضافه کرد: یکی از مهمترین فعالیت های دانشگاه در سال های اخیر تقویت ارتباط با جامعه و صنعت است که توانسته ایم در این حوزه قرارداد های پژوهشی مهمی را در تمامی دانشکده ها با دستگاه ها و نهاد های اجرایی استان خوزستان منعقد کنیم.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: برای توسعه و پیشرفت راهی جز حرکت در راستا تبدیل شدن به دانشگاه های نسل سوم و ارتباط با جامعه و صنعت نداریم و دانشگاه شهید چمران اهواز توانسته است به خوبی در این راستا گام بردارد.

وی اظهار کرد: در حوزه فعالیت های پژوهشی، کارآفرینی و توسعه مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان هم جزو برنامه های مهم دانشگاه شهید چمران اهواز است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تقویت ارتباط با جامعه و صنعت در دستور کار دانشگاه شهید چمران اهواز قرار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقویت ارتباط با جامعه و صنعت در دستور کار دانشگاه شهید چمران اهواز قرار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید