تارتار: چند بازیکن ما در باد بازی پیروزی مقابل پرسپولیس خوابیده بود، پول نفت برای ما که نفتی هستیم هزینه نمی گردد

به گزارش وبلاگ بهابادی، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اعتقاد دارد، یکی دو بازیکن تیمش در ملاقات مقابل ذوب آهن در باد پیروزی هفته گذشته مقابل پرسپولیس خوابیده بودند.

تارتار: چند بازیکن ما در باد بازی پیروزی مقابل پرسپولیس خوابیده بود، پول نفت برای ما که نفتی هستیم هزینه نمی گردد

به گزارش خبرنگار وبلاگ بهابادی از نفت مسجدسلیمان، مهدی تارتار پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: درباره بازی باید عرض کنم که مالکیت توپ با ما بود، به خصوص در نیمه اول کاملاً بازی را در اختیار داشتیم، ولی در خلق موقعیت خوب نبودیم و خیلی موقعیت گلزنی نداشتیم. یکی دو بازیکن ما در باد پیروزی هفته قبل مقابل پرسپولیس خوابیده بودند و بین دو نیمه تذکر لازم را به آنها دادیم.

وی در ادامه اضافه کرد: در آغاز نیمه دوم خیلی خوب بودیم و یک ضربه پنالتی نصیب ما شد که متأسفانه گل نشد. در ادامه هم ذوب آهن بازی بسته ای ارائه کرد و با مدافعان قدبلندش کار را برای ما سخت نموده بود. فکر می کنم ذوب آهن به خواسته خود رسید و ما در حسرت دو امتیاز ماندیم. تک امتیاز این بازی شاید به ما یاری کند، ولی هدف مان کسب سه امتیاز بازی بود.

تارتار در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفت چیدمان نفتی ها در این مسابقه ایراد داشته است، توضیح داد: من فکر می کنم شما ترکیب تیم ما را بچینید و تعویض کنید کار درست می گردد! یک مقدار منصفانه قضاوت کنید. سال گذشته همه تیم ها ما را می بردند، ولی الان مساوی می گیرند و این نشان می دهد که شخصیت تیم ما شکل گرفته است. شما هفته گذشته هم انتقاد کردید و ما هم محترمانه پاسخ دادیم. اگر بار دیگر این چنین انتقاد کنید، پاسخی به سؤال شما نخواهیم داد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در خصوص از دست رفتن ضربه پنالتی توسط حسین ابراهیمی اظهار کرد: ابراهیمی پنالتی زن اول ماست و در تمام تمرینات مان پنالتی هایش را گل نموده است. تمامی بازیکنان جهان ممکن است پنالتی های شان گل نگردد. به هرحال شما امکانات دو باشگاه را کنار هم بگذارید و تفاوت ها را ببینید و بعد قضاوت کنید. باید بپذیریم که امکانات ما در حد لیگ برتر نیست و پولی که بابت استخراج نفت به دست می آید، هزینه تیم های فوتبال این شهر نمی گردد. من از مسئولان می خواهم که یک فکر اساسی کند.

تارتار در سرانجام گفت: ما باید مرتب به این شهر و آن شهر برویم تا تمرین کنیم. بعد از بازی با نساجی زمین تمرین ما زیر کشت رفته و حتی یک جلسه هم در مسجدسلیمان تمرین نکردیم و تمرین مان را در اهواز برگزار کردیم. بعد شما چطور انتظار دارید ما با ذوب آهن بازی انجام دهیم و سه گل هم به آنها بزنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تارتار: چند بازیکن ما در باد بازی پیروزی مقابل پرسپولیس خوابیده بود، پول نفت برای ما که نفتی هستیم هزینه نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: چند بازیکن ما در باد بازی پیروزی مقابل پرسپولیس خوابیده بود، پول نفت برای ما که نفتی هستیم هزینه نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید