ایجاد مجتمع یکهزار تنی ماهیان خاویاری در شهرستان سلسله

به گزارش وبلاگ بهابادی، خبرنگاران/لرستان فرماندار سلسله گفت: شهرستان رتبه نخست لرستان در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی را داراست.

ایجاد مجتمع یکهزار تنی ماهیان خاویاری در شهرستان سلسله

شریف خسروی در بازدید معاون استاندار لرستان از طرح های حوزه جهادکشاورزی شهرستان سلسله، اظهار کرد: شهرستان دارای ظرفیت ها و پتانسیل مطلوبی در بخش کشاورزی است.

وی شرح داد: در حوزه پرداخت تسهیلات اشتغال زایی با پرداخت چهار برابری سهمیه تعهدی خود، توانستیم با 410 درصد عملکرد رتبه نخست لرستان را کسب کنیم.

فرماندار سلسله بیان کرد: با پیگیری های به عمل آمده تا به امروز فعالیت های خوبی در بخش کشاورزی شهرستان صورت گرفته و عملکرد جهادکشاورزی شهرستان از فرایند خوب و مناسبی برخوردار است.

رضا سوخته زاری رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سلسله نیز با ارائه شرحاتی در خصوص ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی، فرآوری و بسته بندی محصولات با برند شهرستان و ایجاد زنجیره های بخش کشاورزی، از مسئولین استان خواستار حمایت و توجه بیشتر برای ادامه برنامه های بخش کشاورزی به منظور افزایش تولید و اشتغال شهرستان شد.

وی از راه اندازی کارخانه خوراک آبزیان در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: همچنین برای ایجاد مجتمع یکهزار تنی ماهیان خاویاری و زنجیره های غذایی برای هدفمند کردن تولیدات شهرستان که از دیگر برنامه های در دست اجرا در بخش کشاورزی شهرستان هستند نیازمند حمایت و توجه هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ایجاد مجتمع یکهزار تنی ماهیان خاویاری در شهرستان سلسله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد مجتمع یکهزار تنی ماهیان خاویاری در شهرستان سلسله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید