انتقام عجیب زن جوان از شوهر و هووی خوشگلش

به گزارش وبلاگ بهابادی، پس از سال ها زندگی مشترک، زن دوم مرد ساده لوح همه چیز را خراب کرد. البته زن اول بیکار ننشسته و چنان انتقامی از آن گرفت که تا آخر عمرشان فراموش نکنند.

انتقام عجیب زن جوان از شوهر و هووی خوشگلش

به گزارش نمناک، تماشا عنوان انتقام زن اول از هوو و همسر نو شوهرش حتما شما را متوجه ماجرا نموده و است و تا حدودی میتوانید حدس بزنید که داستان از چه قرار است. اما خیلی عجله نکنید و ماجرا را تا سرانجام دنبال کنید تا بدانید که یک زن با سیاست چطور کار زشت همسرش را تلافی نموده و هوویش را بدبخت کرد.

زوج چینی مدت ها با هم به خوشی زندگی میکردند تا اینکه نفر سومی وارد رابطه آن ها شده و به ازدواج آن ها آسیب وارد کرد. مرد خانه به زندگی با همسر اولش پشت نموده و برای او هوویی آورد که از قرار معلوم، چهره ای زیبا و مجذوب کننده داشت. طبق انتظار عموم؛ باید کار این دو نفر به طلاق می کشید و همه چیز پایان می یافت، اما این خبر، داستان عجیب تری داشت.

در این مورد خاص، همسر اول مرد چینی تصمیم گرفت این رفتار همسرش را به گونه ای سنگین تر جبران کند. این خانم همسرش را مجبور کرد تا تمام اموالی که آن ها بعد از ازدواج خریده بودند را به نامش بزند.

از طرفی نفر سومی که به رابطه آن ها آسیب زده بود، باید مبلغ 3.79 میلیون یوان را هم به همسر قانونی مرد، پرداخت می کرد. دلیل هم این بود که رابطه غیر قانونی با شوهر این خانم شروع نموده و باعث آسیب به زندگی شان شده بود؛ طبق تبصره هایی که وکیل زیرک زن اول کنار هم چید، جریمه نقدی برای زن دوم معین شد.

ازدواج آن ها بر اساس یک رابطه پیروز شکل گرفته بود؛ اما از مدتی که یک خانم دیگر وارد زندگی آن ها شد و همه چیز به هم ریخت؛ تا اینکه پس از دو سال دوندگی زن اول، مراحل قانونی کار آن ها به اتمام رسید و این خانم از همسرش مبلغ زیادی را دریافت کرد.

در واقع این مبلغ پول همه اموالی بود که این دو نفر در طول زندگی خریداری و جمع نموده بودند؛ البته هنوز معین نیست که حضانت بچه آن ها با چه کسی باشد، ولی آنچه پیداست، همسر اول مرد چینی به ثروت قابل توجهی از این طریق رسیده است.

منبع: فرارو

به "انتقام عجیب زن جوان از شوهر و هووی خوشگلش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقام عجیب زن جوان از شوهر و هووی خوشگلش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید