اعلام مقررات منع تردد در فیلادلفیا در پی تشدید ناآرامی ها

به گزارش وبلاگ بهابادی، به دنبال تشدید اعتراضات خیابانی به قتل یک شهروند سیاه پوست توسط پلیس در شهر فیلادلفیای آمریکا، شهردار فیلادلفیا دستور برقراری مقررات منع آمد و شد در این شهر را صادر کرد.

اعلام مقررات منع تردد در فیلادلفیا در پی تشدید ناآرامی ها

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بهابادی، در پی تشدید ناآرامی ها در شهر فیلادلفیا بزرگترین شهر ایالت پنسیلوانیا، شهردار این شهر بعد از ظهر چهارشنبه به وقت محلی فرمان برقراری مقررات منع آمد و شد در این شهر به مدت 9 ساعت را صادر کرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ بهابادی بخوانید. (کلیک کنید)

به موجب دستور شهردار فیلادلفیا که در پایگاه اطلاع رسانی شهرداری این شهر نیز منتشر شده، مقررات منع آمد و شد در فیلادلفیا از ساعت 9 امشب به وقت محلی برقرار می شود و تا ساعت 6 صبح فردا ادامه خواهد یافت.

فیلادلفیا از روز دوشنبه شاهد اعتراضات گسترده به قتل یک شهروند سیاه پوست توسط مأموران پلیس بوده است، به طوری که تام ولف فرماندار دموکرات ایالت پنسیلوانیا مجبور به اعزام نیروهای گارد ملی برای کمک به مهار اعتراضات شده است.

تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد یک فرد سیاهپوست 27 ساله به نام والتر والاس به سوی 2 مامور پلیس در حال حرکت است و پلیس ها اسلحه خود را به سوی او نشانه رفته و هشدار می دهند تا چاقویش را کنار بگذارد .

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی وبلاگ بهابادی بخوانید. (کلیک کنید)

شهردار و رئیس اداره پلیس فیلادلفیا اعلام کردند که تحقیقات درباره این حادثه آغاز شده است. ماموران پلیسی که نقش مستقیمی در این تیراندازی داشته اند، تحت بازپرسی قرار می گیرند .

این فیلم نشان می دهد هر دو مامور پلیس چندین گلوله به سوی این مرد سیاهپوست شلیک می کنند .

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام مقررات منع تردد در فیلادلفیا در پی تشدید ناآرامی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام مقررات منع تردد در فیلادلفیا در پی تشدید ناآرامی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید