اسطوره شنا زنان مدیر هماهنگی المپیک 2032 شد

به گزارش وبلاگ بهابادی، تهران (پانا) - مسئولیت ریاست بر کمیته هماهنگی بازی های امپیک 2032 بریزبن استرالیا به اسزوره شنا زنان واگذار شد.

اسطوره شنا زنان مدیر هماهنگی المپیک 2032 شد

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک، کرستی کاونتری، قهرمان پنج دوره بازی های المپیک در رشته شنا، باسم رئیس کمیسیون هماهنگی بازی های المپیک بریزبین2032 منصوب شد.

این شناگر زیمبابوه ای در نشست IOC در ماه جولای در توکیو،به طور کامل عضویت IOC را بدست آورد.انتظار می رود که کاونتری به اسم رئیس کمیسیون هماهنگی نقش اصلی را در راه اندازی بازی ها به ویژه گفتگوی IOC با کمیته برگزاری محلی ایفا نماید.

کاونتری در اینباره گفت: انتخاب برای رهبری کمیسیون هماهنگی برای بریزبن 2032 افتخار بزرگی است. من با پنج حضور باسم المپین و رئیس سابق کمیسیون ورزشکاران، همواره ورزشکاران را در قلب این بازی ها قرار خواهم داد. بریزبن 2032 دارای یک مفهوم هیجان انگیز است که میراث بزرگی را برای منطقه و کشور به ارمغان می آورد، اما مهمتر از همه، بازی های فوق العاده ای را برای ورزشکاران و هواداران ارائه می دهد.

کاونتری درحال حاضر رئیس کمیسیون هماهنگی کمیته بین المللی المپیک برای بازی های المپیک جوانان داکار2026است و پیشتر عضو کمیسیون هماهنگی توکیو2020 بود. کاونتری باسم وزیر ورزش زیمبابوه ، از سال 2013 عضو IOC بوده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "اسطوره شنا زنان مدیر هماهنگی المپیک 2032 شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسطوره شنا زنان مدیر هماهنگی المپیک 2032 شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید