ابزار سفر ، لوسیس چراغ LED قابل حمل

به گزارش وبلاگ بهابادی، لوسیس (Lucis) یک چراغ بسیار جالب است که مخصوص سفر می باشد. این ابزار سفر یکی از از برترین ابزارها در نوع خود است و توصیه ما این است که حتمان آن را تهیه کنید و در سفر هایتان و یا در گردش هایتان از این ابزار زیبا بهره ببرید. لوسیس جزو ابزارهایی است که قابلیت شارژ شدن دارند و باتری این ابزار می تواند تا تقریبا حدود 80 ساعت برای شما روشنایی و نوری زیبا فراوری کند. در ادامه این مطلب ما شمارا با دیگر قابلیت های این ابزار سفر قابل حمل آشنا خواهیم کرد، پس اگر فکر می کنید شماهم به این ابزار یا ابزاری شبیه به کارایی لوسیس احتیاج دارید پس لطفا با خبرنگاران همراه باشید.

ابزار سفر ، لوسیس چراغ LED قابل حمل

در خصوص لوسیس

نور چیزی است که به ما یاری می نماید تا بتوانیم همه اجسام را ببینیم. نور چیزی است که نه تنها در زندگی ما بلکه در زندگی همه جانوران و گیاهان کره زمین نقش بسیار مهمی در زندگی تمام موجودات ایفا می نماید. چراغ سفری لوسیس ابزار سفر قابل حمل است که برای شما تجربه جالب از بازی با نور را به ارمغان می آورد. لوسیس قابلیت های زیادی دارد مثل سیستم وایرلس، لامپ LED با کیفیت و قابلیت جالب تغییر رنگ نور این چراغ را ذکر کرد. این ابزار بیش از 80 ساعت شارژ ذخیره می نماید که به همین دلیل می توان با آن به سفر، گردش در پارک یا کمپ رفت و بی هیچ نگرانی ای از تمام شدن شارژ دستگاه، لوسیس را همه جا ببرید و از نورش بهره ببرید و با رنگ های مختلف لوسیس، رنگ و حسی بهتری به لخظات و سفر خود بدهید. یک قابلیت این دستگاه این است که طی 4 ساعت به طور کامل شارژ شده و سپس برایتان 80 ساعت کار می نماید.

طراحی شیک

زیبایی و طراحی مینیمال را در این ابزار می گردد دید. لوسیس دکمه ای ندارد و به وسیله سنسور لمسی و لرزشی قابل کنترل است. می توانید با آن نور بازی کنید به همرا بیش از 16 میلیون رنگی که چراغش فراوری می نماید. این ابزار تا حدی ضد آب است پس با خیال راحت از آن در ساحل بهره ببرید.

طراح این ابزار سفر ، سایمون کوپ، می گوید:

اغلب چراغ ها طراحی ساده داشته و نور کمتری در برابر لوسیس ایجاد می نمایند. طراحی لوسیس مناسب است برای استفاده در شرایط و مکان های مختلف کمپ ها، ساحل یا در حیاط منزل و حین مطالعه از آن بهره ببرید و لذت ببرید.

منبع: همگردی

به "ابزار سفر ، لوسیس چراغ LED قابل حمل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابزار سفر ، لوسیس چراغ LED قابل حمل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید