گروه های جهادی محصول تفکر انقلابی هستند

به گزارش وبلاگ بهابادی، خبرنگاران/لرستان مدیرکل زندان های لرستان گفت: گروه های جهادی محصول تفکر انقلابی هستند.

گروه های جهادی محصول تفکر انقلابی هستند

عبدالمجید کشوری امروز 24 شهریور ماه در جمع روحانیون جهادی حاضر در زندان مرکزی خرم آباد اظهار کرد: در دوران تحول دستگاه قضایی و بویژه سازمان زندان ها، هموار کردن راستا برای مشارکت افراد دلسوز و خدمتگزار در اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی یک ضرورت و مطالبه سازمانی است.

وی این گروه ها را محصول تفکر انقلابی عنوان نمود و افزود :نسخه ای تحت عنوان گروه جهادی برای حل مسائل و چالش های پیش رو، یک مدل کم نظیر و شاید بی نظیر در بهره گیری از همه ظرفیت های یک جامعه با مختصات کشور ایران است که از زمان توجه به این موضوع شاهد نتایج ارزشمند آن در همه حوزه ها بوده ایم.

مدیرکل زندان های لرستان با بیان اینکه این جماعت دلداده و ایثارگر نشان داده اند که تحول گرا و اهل معامله با خداوند متعال هستند، بیان کرد: حضور گروه های جهادی در زندان ها منشأ برکات فراوانی خواهد بود.

عضو شورای قضایی استان شرح داد: زندانی محصول جامعه است لذا زندان باید پیوستی اجتماعی داشته باشد تا تحقق اهداف آن ملموس تر شود.

کشوری یادآور شد: تمام توان و تلاش همه عوامل سازمان، حرکت در راستا تبدیل زندان ها به آموزشگاه نیکی هاست چرا که این اعتقاد پایدار وجود دارد که زندانی باید در راستا اصلاحی و تربیتی قرار گیرد نه برنامه مجازات محور و این همان زندانبانی اسلامی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گروه های جهادی محصول تفکر انقلابی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه های جهادی محصول تفکر انقلابی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید