چه کسی جناب خان را راهنمایی می نماید؟

به گزارش وبلاگ بهابادی، عروسک گردان جناب خان گفت: به طور معمول کار های هنری روح آدم را آرام می نماید مخصوصاً اینکه آن کار، کار عروسکی باشد و عروسک گردانی جناب خان.

چه کسی جناب خان را راهنمایی می نماید؟

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری وبلاگ بهابادی، مهدی برقعی عروسک گردان عروسک جناب خان درباره فعالیت این روز های خود گفت: به طور کلی منهای فعالیت برای صفحه جناب خان در خانه هستیم و شرایط برای کار کردن مهیا نیست. هرچند پیشنهاد هایی در سال گذشته داشتم، اما تعدادی از کار ها به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی و قرنطینه متوقف شد و به انجام نرسید.

وی درباره سرنوشت عروسک جناب خان نیز بیان داشت: من که هیچ خبری از گروه خندوانه ندارم و اگر خبری باشد قطعاً به ما اطلاع می دهند که تا این لحظه خبر جدیدی ندارم و هر آنچه بوده در رسانه ها منتشر شده است.

عروسک گردان عروسک داداش گلم در مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی اضافه نمود: معمولاً در این چند ساله کار های عروسکی بسیاری برای نوروز ساخته می شد، از کلاه قرمزی گرفته تا جناب خان و ...، اما خب سال جاری هم به دلایلی هر دو این مجموعه ها ساخته نشد.

وی درباره تأثیرگذاری مثبت بعضی برنامه ها و هنرمندان در شرایط بحرانی روی مردم و جامعه نیز گفت: خیلی دوست داشتم خندوانه سال جاری ساخته گردد. به هر حال کار های هنری روح آدم را آرام می نماید مخصوصاً کار عروسکی و جناب خان. به نظرم باید به رامبد هم حق دهیم شاید او هم مثل خیلی ها دست و دلش به کار نمی رود که چنین تصمیمی گرفته است.

عروسک جناب خان ابتدا در مجموعه عروسکی کوچه مروارید حاضر شد و بعد از مدتی به برنامه خندوانه آمد. اوج محبوبیت این عروسک در فصل دو و سه خندوانه بود تا جایی که بسیاری از هنرمندان به خاطر حضور جناب خان به این برنامه می آمدند. محمد بحرانی صداپیشه و مهدی برقعی و حامد ذبیحی عروسک گردانی این عروسک را به عهده دارند. همچنین امیر سلطان احمدی نیز مشاور هنری این عروسک در خندوانه بود.

گروه هنری عروسک جناب خان به تازگی به همراه عروسک گردان، صداپیشه و اتاق فکری که در برنامه خندوانه فعایت داشتند، صفحه ای برای این عروسک راه اندازی کردند و در آن این عروسک به فعالیت های خود می پردازد.

منبع: فارس

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "چه کسی جناب خان را راهنمایی می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسی جناب خان را راهنمایی می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید