پاوه رکورددار بارش برف در کرمانشاه

به گزارش وبلاگ بهابادی، کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : بیشترین اندازه بارش برف طی شبانه روز گذشته در شهرستان پاوه به اندازه 7 سانتی متر گزارش شده است.

پاوه رکورددار بارش برف در کرمانشاه

وبلاگ بهابادی کرمانشاه- شهناز حق پرست گفت : طبق آمار دریافتی از ایستگاه های مستقر در سطح استان در 24 ساعت گذشته بیشترین اندازه بارش برف در شهرستان پاوه به اندازه 7 سانتی متر و پس از آن در شهرستان جوانرود به اندازه 2 سانتی متر داشته ایم.

به گفته کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه بیشترین اندازه بارش باران هم در پاوه به اندازه 28.8 میلی متر ثبت شده است، اندازه بارش در شهرستان ثلاث باباجانی به اندازه 19.1 میلی متر، گواور 14.6، کنگاور 7.3، گهواره 6.8، حمیل 6.8، پاوه 6.4، اسلام آبادغرب 6.2، صحنه 4.8، کرمانشاه 4.4، کرند غرب 4.6، کوزران 3.8، سنقروکلیایی 3.6، روانسر 3.2، گیلانغرب 2.5، جوانرود 2.4، سرپل ذهاب 1.9 و قصرشیرین 0.5 گزارش شده است.

در ادامه فعالیت سامانه بارشی حاکم بر منطقه امروز هم شاهد بارش های از برف و باران غالبا به شکل پراکنده در سطح استان خواهیم بود.

شرایط ناپایدار و بارندگی در نواحی غرب و شما ل غرب استان در منطقه اورامانات از نمود بیشتری برخورد است.

در روز های یکشنبه و دوشنبه به علت کاهش نسبی دمای شبانه مه صبحگاهی به خصوص در منطقه ها سردسیر مهمترین پدیده قابل انتظار برای سطح استان خواهد بود.

در روز های سه شنبه و چهارشنبه پدیده خاصی برای سطح استان پیش بینی نمی گردد، اما سامانه بارشی دیگری در روز های پنجشنبه و آدینه جو منطقه را تحت تأثیر قرار می دهد .

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پاوه رکورددار بارش برف در کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاوه رکورددار بارش برف در کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید