نقشه واحدهای نهضت ملی مسکن این شهر تغییر می نماید ، تغییر نقشه بعد از پیشرفت 45 درصدی؟

به گزارش وبلاگ بهابادی، درحالی حدود 3 سال از شروع ساخت واحدهای اقدام ملی (نهضت ملی مسکن) پردیس می گذرد که قرار است نقشه این واحدها که به پیشرفت 45درصدی رسیده است، تغییر کند.

نقشه واحدهای نهضت ملی مسکن این شهر تغییر می نماید ، تغییر نقشه بعد از پیشرفت 45 درصدی؟

به گزارش وبلاگ بهابادی، چند روز قبل مدیر طرح نهضت ملی مسکن شهر نو پردیس از ابلاغ پلان معماری برای تکمیل دیوارچینی بلوک ها واحدهای این طرح اطلاع داد.

طبق اظهارات سرپرست شرکت عمران شهر نو پردیس 2043 واحد در قالب نهضت ملی مسکن در این شهر در حال ساخت است.

امیرحسین جابرانصاری اواخر مردادماه سال جاری با یادآوری اینکه 2 هزار و 43 واحد نهضت ملی مسکن در پردیس در حال ساخت است، گفته بود: بعضی از این واحدها به مرحله نازک کاری رسیده است و میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه ها بالای 45 درصد است.

وی با تأکید بر اینکه خرید و فروش امتیاز نهضت ملی مسکن غیرقانونی است، گفت: بر اساس قرارداد امضاشده با پیمانکاران، هر متر از واحدهای نهضت ملی مسکن با قیمت 4 میلیون و 500 هزار تومان ساخته خواهد شد.

جابرانصاری با بیان اینکه متقاضیان طی 5 مرحله باید آورده خود را واریز نمایند، ادامه داد: در صورتی که متقاضیان به موقع آورده خود را تأمین ننمایند از پروژه نهضت ملی مسکن حذف می شوند.

سرپرست شرکت عمران شهر نو پردیس با ابراز اینکه اولویت ما در شهر پردیس، مسکن مهر، تأمین زیرساخت ها، امکانات روبنایی، آب، برق، فاضلاب و... است گفت: ما باید واحدها را با تأمین امکانات مورد احتیاج تحویل مردم بدهیم و کار ما تأمین لامپ سوخته روشنایی های داخل شهر نیست.

جابرانصاری بعلاوه از بدهی حدود 3000 میلیارد تومانی به پیمانکاران اطلاع داده بود.

ثبت نام اقدام ملی مسکن (نهضت ملی مسکن) شهر پردیس اواخر سال 97 شروع و پس از تأیید نهایی متقاضیان واجدشرایط، واریز آورده شروع شد. تا امروز به گفته متقاضیان در چند مرحله تا 360 میلیون تومان آورده برای واحدهای نهضت ملی مسکن واریز شده است.

درحالی مدیر نهضت ملی مسکن از ابلاغ پلان معماری واحدهای این طرح اطلاع داده است که وی مرداد سال جاری از شروع سفیدکاری بخشی از واحدها اطلاع داده بود. پیگیری ها حاکی از آن است که بر اساس پلان معماری قرار است متراژ واحدهای نهضت ملی مسکن شهر پردیس کاهش یابد. در زمان حاضر بعضی از واحدهای در دست ساخت 120، 130 و 150 مترمربع است.

  • واریز 32 هزار و 861 میلیارد تومان به حساب سازندگان طرح نهضت ملی مسکن | پرونده 128 هزار متقاضی در استان تهران تایید شد
منبع: همشهری آنلاین

به "نقشه واحدهای نهضت ملی مسکن این شهر تغییر می نماید ، تغییر نقشه بعد از پیشرفت 45 درصدی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه واحدهای نهضت ملی مسکن این شهر تغییر می نماید ، تغییر نقشه بعد از پیشرفت 45 درصدی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید