متلک یحیی گل محمدی به بهروز رهبری فرد

به گزارش وبلاگ بهابادی، خبرورزشی نوشت: مدافع سابق پرسپولیس به تازگی ضمن انتقاد از یحیی گل محمدی گفته است: تعجب می کنم باشگاه پرسپولیس وقت کافی داشت، اما مهاجم خوبی نگرفت؛ شهاب زاهدی در مجارستانی بازی نموده که فوتبالیست های این کشور خودشان در اتوشویی کار می نمایند! این معیار درستی نیست که هر بازیکن در خارج کشور بازی کند، با ارقام سنگین به تیم های بزرگ داخلی برگردد. تعجب می کنم شهاب زاهدی چطور به تیم ملی دعوت شده است؛ مهاجمی که خوب باشد دیگر نیازی به زمان ندارد، اما می گویند باید به زاهدی زمان بدهیم. سوالم از یحیی این است که وقتی تیم مهاجم ندارد چرا عبدی را به تیم دیگری می دهد؟ یعنی عبدی از زاهدی ضعیف تر بود؟ تعجب می کنم بابت بهانه های آقایحیی درباره استادیوم آزادی! آقا یحیی یادت رفت خودمان در چه چمن هایی بازی می کردیم؟ زیرساخت ها باید درست گردد، ولی یکسری حرف ها فقط بهانه است؛ این خوب نیست که نتیجه گرفتن تیم را به کج بودن زمین ربط بدهیم.

متلک یحیی گل محمدی به بهروز رهبری فرد

شاید بعضی ها ندانند، اما این اختلاف قدیمی است و حدود 10 سال قدمت دارد.

اولین باری که یحیی گل محمدی به عنوان جانشین مانوئل ژوزه، سرمربی پرسپولیس شد، یک منتقد جدی و همیشگی به نام بهروز رهبری فرد داشت. یحیی گل محمدی برخلاف امروز که جواب بهروز رهبری فرد را نمی دهد، آن روز ها (بخوانید اردیبهشت ماه سال 1392) یک مرتبه از کوره دررفت و در برنامه 90 با طعنه زدن به بهروز رهبری فرد گفت: خیلی از دوستانی که این حرف ها را می زنند، اصلا دلشان برای تیم نمی سوزد. من این ها را پرسپولیسی نمی دانم. این آقایان این قدر که نگران کفتربازی خودشان هستند به فکر تیم نیستند. آن ها همان هایی هستند که می گویند 14 سال پرسپولیسی بوده اند، اما هیچ وقت در دل مردم جایی نداشته اند، چون وقتی از پرسپولیس رفت و به ما گل زد چنان مشت گره کرد که از چشم مردم افتاد. آیا او به تیم فکر می نماید؟

بهروز رهبری فرد نیز در مورد اظهارات گل محمدی در برنامه 90 گفت: وقتی فنی حرف می زنم انتظار دارم فنی جوابم را بدهند. بله من کفتربازی می کنم، اما کفتر بازی من چه ربطی به نتایج ضعیف پرسپولیس با مربیگری آقای گل محمدی دارد؟ آقای گل محمدی! ترابیان را برای چه آوردی پرسپولیس؟ نگذارید آدم خیلی از مسایل را بگوید. حتما باید او را بیاوری که قبلش با هم توی کار ساخت وساز بودید و از وی گچ و مصالح می گرفتی؟ بگوویچ را چرا آوردی پرسپولیس؟ 600میلیون تومان پول بی زبان چرا رفت توی جیب او؟ بگویم چرا عادل کلاه کج آمد پرسپولیس؟ بگویم چطور شدی سرمربی صبای قم؟ وقتی حرف نمی زنم شما هم حد خودت را بشناس! 15 سال در پرسپولیس بودم، اما او حواسش نیست و می گوید 13 سال. حالا اشکالی ندارد. او فوقش باید مربی جوانان یا نوجوانان پرسپولیس می شد. باید برکنارش نمایند. من نمی دانم در پرسپولیس چه خبر است! یکی مثل درخشان که پرسپولیسی است و سابقه مربیگری در پرسپولیس را دارد از یاد برده اند و رفته اند سراغ گل محمدی. ببینید اصلا طرفدار قبولش دارد!

منبع: فرارو

به "متلک یحیی گل محمدی به بهروز رهبری فرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متلک یحیی گل محمدی به بهروز رهبری فرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید