عصبانیت سرمربی پورتو و حمایت از مهدی طارمی

به گزارش وبلاگ بهابادی، سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو در نشست خبری پس از این مسابقه به شدت به منتقدان تیمش و کسانی که شایستگی های پورتو را زیر سئوال برده اند، حمله کرد.

عصبانیت سرمربی پورتو و حمایت از مهدی طارمی

به گزارش وبلاگ بهابادی تیم فوتبال پورتو در ملاقات برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب میزبان تیم اینتر ایتالیا بود که بازی دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل تمام شد. با توجه به پیروزی 1 بر صفر اینتر در بازی رفت، پورتو از این مسابقات حذف شد.

سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو در نشست خبری پس از این مسابقه به شدت به منتقدان تیمش و کسانی که شایستگی های پورتو را زیر سئوال برده اند، حمله کرد.

کونسیسائو با بیان اینکه پورتو با اتکا به بازیکنان تیم دوم خود و با استفاده از بازیکنان تیم های میانه دیگر از جمله ریوآوه، فامالیسائو و سانتاکلارا به این جایگاه رسیده است، گفت: با این حال شایستگی ما صفر است. آنها (منتقدان) درباره اوتاویو صحبت می نمایند، درباره طارمی که خود را روی زمین می اندازد (کوشش طارمی برای گرفتن پنالتی) یا سرجیو کونسیسائو که شلوغ کاری می نماید.

سرمربی پورتو ادامه داد: همه و همه در فوتبال پرتغال باید بدانند پورتو با آنچه که دارد در این پنج سال و نیم که من اینجا بوده ام با سال ها رعایت فیرپلی مالی کار بسیار سختی داشته است. اینکه شما نتوانید هر بازیکنی را انتخاب کنید کار دشواری است.

منبع: همشهری آنلاین

به "عصبانیت سرمربی پورتو و حمایت از مهدی طارمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصبانیت سرمربی پورتو و حمایت از مهدی طارمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید