طلبکاران دنبال حکم جلب بازیکن استقلال!

به گزارش وبلاگ بهابادی، به دلیل آنچه عدم تادیه چک های انتقال بازیکن سابق شهرخودرو به استقلال تهران اعلام شده، گفته می شود طلبکاران برای دریافت حکم جلب مدافع استقلال اقدام کرده اند.

طلبکاران دنبال حکم جلب بازیکن استقلال!

به گزارش وبلاگ بهابادی به نقل از ایسنا ، بحران مالی در باشگاه استقلال به اوج خود رسیده و به نظر می رسد که مدیران این تیم کار سختی برای حل مسائل آبی پوشان پایتخت دارند. پس از آنکه فرشید اسماعیلی تمرینات استقلال را تحریم کرد و فرهاد مجیدی، سرمربی آبی پوشان از شرایط نابسامان تیمش انتقاد کرد، حالا شنیده می شود که طلبکاران دنبال حکم جلب حسین مرادمند، مدافع استقلال هستند.

حسین مرادمند در حالی تابستان سال 1399 از باشگاه شهرخودرو راهی استقلال شد که هنوز با این باشگاه مشهدی قرارداد داشت. طبق توافقات اولیه طرفین، قرار شد مرادمند کل پول رضایت نامه را با چک شخصی خود به شهرخودرو بپردازد و 1 میلیارد و 500 میلیون تومان از این مبلغ را در 3 قسط در پاییز و زمستان 1399 از استقلال وصول کند، اتفاقی که ظاهرا با بدقولی مدیران استقلال روبرو شده و تا امروز با گذشت 6 ماه از آن زمان پولی بابت این انتقال پرداخت نشده و در نتیجه چک های شخصی و بی پشتوانه این بازیکن اکنون برایش دردسر درست کرده است.

از آنجایی که چک های شخصی حسین مرادمند خرج شده، دارندگان این چک ها به دلیل عدم وصول مبلغ آن، به دنبال دریافت حکم جلب هستند و این موضوع توسط طلبکاران و نزدیکان باشگاه شهرخودرو به بازیکن استقلال اعلام شده است.

گفته می شود که حتی مرادمند خوش شانس بوده که پیش از ممنوع الخروج شدنش، به همراه کاروان استقلال راهی عربستان شد تا در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حضور یابد، چرا که با طی مراحل قضایی و در نتیجه همین پرونده پاسپورت مرادمند پس از ورود به ایران ضبط شده است.

البته همان زمان با وعده های مدیریت استقلال این بازیکن پیروز شد تنها چند هفته از طلبکارانش فرصت بگیرد اما حالا گفته می شود با جدی تر شدن ماجرا احتمالا به زودی و شاید پیش از بازی استقلال و پدیده، این بازیکن با مسائلی از جمله بازداشت روبرو شود.

هرچند باشگاه استقلال به تازگی با صدور بیانیه ای اعلام کرده، ورشکسته نیست اما باید دید که مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال چگونه می خواهد با تامین بودجه، مسائل مالی این باشگاه و ماجرای چک های مرادمند را حل نماید.

مدارک و مستندات پرونده مرادمند نزد ایسنا محفوظ است و در صورت لزوم منتشر خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "طلبکاران دنبال حکم جلب بازیکن استقلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلبکاران دنبال حکم جلب بازیکن استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید