زخم پشت سر کیم جونگ اون سوژه رسانه ها شد

به گزارش وبلاگ بهابادی، در تازه ترین موج از برآورد درباره شرایط جسمانی رهبر کره شمالی، تصاویری از کیم جونگ اون منتشر شده که بانداژ یا چسب کوچکی را در پشت سر او نشان می دهد.

زخم پشت سر کیم جونگ اون سوژه رسانه ها شد

به گزارش وبلاگ بهابادی، براساس گزارش روزنامه چوسون ایلبو و ان. کی نیوز، بانداژ سر کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در تصاویری که رسانه دولتی این کشور از نشست ارتش خلق کره در روز های 24 تا 27 ژوئیه منتشر کرد، کاملا قابل رویت است.

طبق این گزارش ها که با استناد به رسانه دولتی کره شمالی است، بعلاوه تصاویری از نشست های اواخر ژوئیه منتشر شده که در آن ها این بانداژ وجود ندارد و یک لکه مایل به سبز قابل رویت است.

در حالیکه شرایط سلامتی کیم جونگ اون یکی از محرمانه ترین مسائل در کره شمالی است، انتشار تصاویر جدیدی از این رهبر 37 ساله که برای احیای اقتصاد و مقابله با کمبود موادغذایی کوشش می نماید، دریچه تازه ای را گگردده است.

ماه ژوئن رسانه دولتی از یک شهروند نقل قول کرد که گفته بود ساکنان کره شمالی با تماشا تصاویری از چهره لاغر شده رهبرشان گریه نموده اند. او پس از غیبت در ماه مه، دوباره لاغرتر ظاهر شد.

از آنجایی که کیم جونگ اون سر خود را می تراشد، پنهان کردن هر نوع لکه ای در پشت سرش سخت می گردد. با انتشار این تصاویر برای دنیا خارج، کره شمالی برای نهاد های جاسوسی که در پی سرنخی درباره شرایط جسمانی کیم هستند، خوارک تهیه نموده است.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو

به "زخم پشت سر کیم جونگ اون سوژه رسانه ها شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زخم پشت سر کیم جونگ اون سوژه رسانه ها شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید