داک داک گو رقیب گوگل رکوردشکنی کرد

به گزارش وبلاگ بهابادی، موتور جستجوی داک داک گو که رقیب گوگل محسوب می شود، به علت احترام به حریم شخصی کاربران توانسته رکورد 100 میلیون جستجوی روزانه را برای اولین بار ثبت کند.

داک داک گو رقیب گوگل رکوردشکنی کرد

در شرایطی که استقبال از برخی پیام رسان های اینترنتی به علت سیاست جدید حریم شخصی واتس اپ افزایش یافته و مهاجرت از این پیام رسان تحت مالکیت فیس بوک در حال افزایش است، تحولاتی در همین زمینه در موتور جستجوهای اینترنتی نیز در جریان است.

داک داک گو که از 12 سال قبل فعالیت خود را با شعار احترام به حریم شخصی کاربران آغاز کرده، در 24 ساعت گذشته برای اولین بار رکورد 100 میلیون جستجوی روزانه را به ثبت رسانده است.

فرایند استقبال از داک داک گو از دو سال قبل و به خصوص از آگوست سال 2020 به این سو شدت گرفته است. در آن زمان میزان جستجوی ماهانه از داک داک گو به رکورد دو میلیارد جستجو در ماه رسید. البته این رقم در مقایسه با 5 میلیارد جستجوی روزانه گوگل ناچیز است، ولی به معنای یک حرکت رو به رشد امیدوارکننده است.

داک داک گو مدتی است از طریق اپلیکیشن های اندروید و آی او اس نیز در دسترس است، همچنین یک افزونه کروم نیز برای آن طراحی شده است.

بیش از 4 میلیون کاربر اپلیکیشن ها و افزونه کروم داک داک گو را نصب کرده اند.،مهر

منبع: ایران آنلاین

به "داک داک گو رقیب گوگل رکوردشکنی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داک داک گو رقیب گوگل رکوردشکنی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید