بسته اینترنت رایگان برای سه دهک اول یارانه بگیر فعال شد

به گزارش وبلاگ بهابادی به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، مجید حقی گفت: در پی تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای اختصاص بسته اینترنت رایگان برای اقشار کم برخوردار، اطلاعات مشمولینی که در بازه زمانی مشخص شده به وسیله سامانه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس my.gov.ir یا کد دستوری #1234*4* ثبت نام نموده اند، پس از صحت سنجی شماره ها از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به وسیله سازمان فناوری اطلاعات به رگولاتوری اعلام شده است.

بسته اینترنت رایگان برای سه دهک اول یارانه بگیر فعال شد

وی با اشاره به اینکه صرفاً سرپرستان خانوارهای سه دهک اول مشمول این بسته ها می شوند، تاکید نمود: در حال حاضر کد ملی و شماره تلفن همراه اعلام شده حدود 944 هزار نفر از سرپرستان خانوارها که مشترک اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل و اپراتورهای مجازی تلفن همراه شاتل موبایل، های وب، آپتل، سامان تل و منطقه آزاد کیش هستند به این اپراتورها اعلام شده است و برای سیم کارت این دسته از مشمولان که مسئله ای برای فعال سازی بسته (مانند قطعی سیم کارت به علت بدهی یا مسدودی ...) نداشته اند، بسته اینترنت برایشان فعال شده و پیامک فعال سازی ارسال شده است.

حقی تاکید نمود: این بسته سالانه اینترنت 40 گیگابایتی است که 30 گیگابایت آن برای استفاده از سایتهای منتخب و ده گیگابایت آن برای استفاده از اینترنت در نظر گرفته شده و با هدف حمایت از اقشار کم برخوردار و در قالب مسئولیت اجتماعی اپراتور اجرایی می گردد.

وی اظهار کرد: متقاضیانی که ثبت نام آنها به وسیله سامانه خدمات دولت هوشمند یا کدهای دستوری موفقیت آمیز بوده و این بسته برای آنها فعال نشده است می توانند با مراکز تماس اپراتور خود تماس گرفته و شرایط فعال سازی بسته اینترنت خود را جویا شوند. در صورت عدم دریافت پاسخ با مراجعه به نشانی https://195.cra.ir درخواست خود را ثبت نمایند تا رسیدگی گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بسته اینترنت رایگان برای سه دهک اول یارانه بگیر فعال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته اینترنت رایگان برای سه دهک اول یارانه بگیر فعال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید