شروع انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون ارشد از امروز

به گزارش وبلاگ بهابادی، همزمان با انتشار دفترچه انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، انتحاب رشته این گروه از داوطلبان از امروز شروع می گردد.

شروع انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون ارشد از امروز

به گزارش ایسنا، نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی روز دوشنبه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور نهاده شد.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی این آزمون که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته ها است نیز روز گذشته چهارشنبه مورخ 10 خرداد به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل دریافت شد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از امروز پنج شنبه مورخ 11 خرداد تا ساعت 24 روز سه شنبه 16 خرداد می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنما اقدام به انتخاب رشته نمایند.

متقاضیان علاقه مند به انتخاب رشته های تحصیلی مراکز و واحد های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، پس از اعلام نتیجه اولیه آزمون و دریافت کارنامه، برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته نیز از امروز 11 خرداد به درگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نمایند.

در آزمون کارشناسی ارشد سال 1402 تعداد 471 هزار و 528 نفر شرکت نموده اند که از این تعداد 255 هزار نفر زن و 216 هزار و 528 نفر مرد بودند که در 6 گروه آزمایشی و 134 کدرشته به رقابت پرداختند.

منبع: فرارو

به "شروع انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون ارشد از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون ارشد از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید