آتش سوزی در پاساژ علاءالدین، کسبه حریق را اطفاء کردند

به گزارش وبلاگ بهابادی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اطفای حریق در پاساژ علاءالدین اطلاع داد.

آتش سوزی در پاساژ علاءالدین، کسبه حریق را اطفاء کردند

سید جلال ملکی در گفت و گو با وبلاگ بهابادی در این باره اظهار کرد: ساعت 17:59 دقیقه روز جاری یک مورد حادثه آتش سوزی و مشاهده دود در مجتمع تجاری علاالدین در خیابان جمهوری، نبش خیابان حافظ به سامانه 125 آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن سه ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی و تشک نجات به محل اعزام شدند.

وی گفت: آتش نشانان به محض رسیدن به محل مشاهده کردند در یک مغازه در طبقه پنجم پاساژ، به دلیل اتصالی برق یک دستگاه کولر گازی، حریق اتفاق افتاده است. آتش بسیار مختصر بود و با توجه به اینکه این پاساژ طی سال های گذشته بعضی ایمن سازی های لازم را انجام داده، حادثه جزیی بود و در این زمینه موثر عمل شده بود.

ملکی ادامه داد: به تایید نگهبانان این بار نیز آلارم ها به صدا درآمده بود و همزمان با اطلاع رسانی به آتش نشانی، بعضی کسبه و نگهبانان خود را به طبقه پنجم رسانده بودند و با خاموش کننده های موجود حریق را اطفاء نموده بودند.

وی اظهار کرد: آتش نشانان با حضور در محل، بازدید و آنالیز لازم را انجام و بعد از اطمینان از برطرف خطر، محل را به کسبه تحویل دادند.

وی با بیان اینکه طی سال های گذشته ایمن سازی های به نسبت خوبی در این محل اجرا شده است گفت: علیرغم اینکه هنوز صد در صد اقدامات انجام نشده اما دستورالعمل های لازم اجرا شده و چند مورد آتش سوزی که در این محل اجرا شده، پیش از رسیدن آتش نشانان اطفاء شده است.

وی ادامه داد: این نشان می دهد محلی که به تجهیزات ایمنی تجهیز باشد ، می تواند از حادثه های بزرگ و خسارت های جانی و اقتصادی جلوگیری کند. این حادثه نیز به خیر گذشت و می تواند برای سایر ساختمانها الگو باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آتش سوزی در پاساژ علاءالدین، کسبه حریق را اطفاء کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی در پاساژ علاءالدین، کسبه حریق را اطفاء کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید