این مانتوها شما را قد کوتاه نشان می دهد

به گزارش وبلاگ بهابادی، اگر هنگام انتخاب لباس به خصوص مانتو به قد و اندام خودتان توجه کنید، همیشه می توانید بهترین تیپ و استایل را داشته باشید.

این مانتوها شما را قد کوتاه نشان می دهد

مانتوهای مناسب افراد قد بلند را بشناسید تا با انتخاب آن ها استایل جذابی داشته باشید. مانتو جزو اصلی ترین لباس ها در استایل خانم ها است که تاثیر زیادی در زیبایی تیپ خانم ها می گذارد بنابراین در انتخاب آن ها باید دقت خود را به کار بگیریم. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

مانتوهای مناسب افراد قد بلند

مانتو و شلوار غیر همرنگ

یکی از مانتوهای مناسب افراد قد بلند، مانتوهای غیر همرنگ است. به خانم هایی که قد بلندی دارند، توصیه می شود به سراغ مانتو و شلواری بروند رنگ های متفاوتی دارند؛ زیرا با پوشیدن مانتو و شلوار غیر همرنگ قد به چند قسمت تقسیم می شود و قد فرد کوتاه تر به نظر می رسد. این خانم ها نباید مانتو و شلوار هم رنگ بپوشند؛ زیرا پوشیدن مانتو و شلوار با ایجاد یک رنگ خطی صاف، خانم ها را بلندتر نشان می دهد.

مانتو با قد تا زانو

یکی از مانتوهای مناسب افراد قد بلند مانتو تا زانو است. خانم های قدبلند باید از پوشیدن مانتوهای خیلی کوتاه دوری کنند؛ زیرا مانتوهای خیلی کوتاه، پای فرد را بلندتر نشان می دهد. آن ها باید به سراغ مانتوهایی بروند که قد آن تا زانوی آن ها باشد. همچنین خانم های قدبلند نباید مانتو خیلی بلند بپوشند؛ زیرا مانتوی خیلی بلند نیز قد افراد را کوتاه نشان می دهد.

تیپ های ورزشی

تیپ های ورزشی یکی از مانتوهای مناسب افراد قد بلند است زیا نه خیلی آزاد و راحت نه خیلی شل و افتاده هستند پس انتخاب مناسبی برای خانم های قدبلند بوده که قد را کوتاه تر نشان نمی دهند.

مانتو کمر تنگ

به طورکلی مانتوهایی که به برجستگی و انحنای بدن تأکید بیشتری دارند، توجه را از روی قد دور می کنند. به خانم های قدبلند برای مناسب تر دیده شدن قدشان توصیه می شود به سراغ مانتوهایی بروند که کمرشان تنگ تر است.

مانتو طرح دار

مانتوهایی که طرح های شلوغ و رنگ های متنوعی دارند برای خانم های قدبلند مناسب تر هستند؛ زیرا باعث می شوند که قد خانم ها مناسب تر دیده شود.

مانتو نه جذب و نه گشاد

مانتوهای جذب و خیلی گشاد در بلندتر به نظررسیدن قد و اندام بسیار مؤثر هستند. خانم های قدبلند نباید مانتو خیلی جذب و خیلی گشاد بپوشند؛ بلکه باید مانتو آن ها دقیقاً اندازه و سایز آن ها باشد.

پیشنهاد مطالعه: همچنین می توانید مطلب بدون نیاز به آرایشگاه، در خانه بند بیندازید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "این مانتوها شما را قد کوتاه نشان می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مانتوها شما را قد کوتاه نشان می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید